• Banner about product
  • Banner about product
  • Banner about product

За компанијата

компанија

 Основана во Шенжен, водечки технолошки град во Кина, Шенжен Deshan Xintong Електроника копродукции, Ltd е технологија претпријатие специјализирано за R & D, дизајн, производство и продажба на мали и средни TFT модули со течен кристален дисплеј. Компанијата се развива стабилно од своето основање, и дома и во странство. Многу познати производители имаат воспоставено долгорочни и стабилни кооперативни односи и добија силна поддршка од многу домашни и странски ЛЦД стакло и производители на ИЦ. Производите на компанијата се користат во рачни уреди, паметни уреди, паметни домови, Интернет на нештата, медицински уреди, монитори за бебиња, индустриска опрема и други области на интеракција помеѓу човекот и компјутерот.

Контактирајте го ТСОНТ

Контакт СНС
За информации за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ја вашата е-пошта до нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.